Poptávka

Nechceme osázet zahradu jen tak. Vždy členíme zahradu na jednotlivé scenérie. Jakési programové celky v rámci zahradní kompozice. Proto je potřeba vidět už od projektu jasnou vizi. Každý strom, keř, trvalku, cestu i odpočívku, .. pítko pro ptáky, technický, kamenný či vodní prvek, až po lavičku. Jaké budou zahradní proměny v průběhu let. Vše má své osobité a přesné místo v rámci jasného konceptu.

Z jakých možností u nás můžete vybírat?

Zahrady a ostatní prvky zeleně navrhujeme ve dvou cenových variantách. Standard a Luxus. V obou variantách uplatňujeme a dbáme na naše originální a osobitá řešení jednotlivých scenérií v rámci celkové kompozice zahradního díla. Ve variantě Luxus jsou navrhovány neotřelá řešení a dále používány kvalitnější materiály včetně vzrostlých stromů, keřů a trvalek. V konkrétních případech je záměrně navozen 'zub času' tak, aby byl do kompozice vnesen duch místa.

Co dělat, když rozhodne finanční hladina nad uceleně promyšleným řešením?

Někteří naši klienti raději dávají přednost rozfázování realizace projektu před snížením jeho kvalit.

Navrhované dílo je tak realizováno v předem připravených a dohodnutých fázích po delší časový úsek, tak aby dostálo svých celkových hodnot.

Pro více informací přejděte v hlavním menu na Studie a návrhy. Zde se dozvíte, jak nás oslovit. Na webu naleznete ukázky našich prací a zjistíte co od nás očekávat. Naše práce hovoří za nás.