Studie a návrhy zahrad titulní fotografie

Sníte o zahradě, která dostojí přátelských hodnot jako rovnocenný partner Vašeho domu? A hledáte odborníky zahradnického řemesla?

Jsme řemeslníci několika oborů. Našimi klienty jsou mladí lidé i páry před důchodem. V mnoha případech nás doporučují svým přátelům a známým.

Navrhneme a vypracujeme návrh zahrady, který dbá na vaše finanční možnosti a vyhovuje vašim představám, co by jste rádi měli na zahradě za vyžití. Máme na to oko a umíme se trefit do různých vkusů.

Zahrady a jiné venkovní úpravy si považujeme za osobitá přírodní díla jako osobní a příjemný prostor na příští desetiletí. Již v projektové fázi řešíme sebemenší estetické a funkční detaily, věříme v jejich sílu.

Navíc, promyšlené a dobře zrealizované zahradní dílo v budoucnu navyšuje cenu vaší nemovitosti. Usnadňuje a minimalizuje budoucí péči při údržbě zahrady.

Kdy navázat spolupráci?

Ideální doba na zahájení spolupráce je v podzimním období. V období vegetačního klidu můžeme vše dohodnout a připravit, aby realizace v nadcházející sezóně proběhla hladce a přesně podle vymezených předpokladů. Nebráníme se však i spolupráci v průběhu roku.

Jak začít spolupráci?

Zavolejte nám nebo napište na email. V horizontu dní se Vám ozveme a dohodneme s vámi termín osobní schůzky v místě, se kterým potřebujete pomoci. Na této schůzce si poslechneme vaše hlavní vize, související dílčí náměty, nápady, sny a přání. Vytvoříme fotodokumentaci, hmotovou a prostorovou analýzu, požádáme vás o polohopisné, výškopisné dokumenty a zhodnotíme širší vztahy lokality. Budeme mít vše potřebně pro určení rámcové ceny projektu.

Kolik stojí promyšlené funkční a estetické řešení?

Zahrada je neustále v čase se měnící a uměle vytvořené přírodní dílo. Je to investice. Investice do budoucího životního stylu a pohodlí. Ruku v ruce se stářím zahrady narůstá i její estetická hodnota a cena v rámci pozemku.

Zahradami žijeme, běžné a ověřené materiály bereme jako polotovary a přidáváme jim estetickou hodnotu. Posouváme je do neokoukaných a neotřelých funkcí a formací. Díky tomu jsme odlišní od ostatních firem. Zakládáme si na detailu, jsme puntičkáři. Komplexně řešíme mezioborová propojení.

Ceny našich projektů a realizací jsou podobné napříč spektrem firem podnikajících v tomto oboru. Neuvádíme je, protože věříme v osobitost a originalitu každého z nich. Mluví za ně naše úsilí, práce a nasazení k našemu oboru, aby každé dílo mělo svého spokojeného klienta. Navíc, každý pozemek má svůj specifický ráz, který se do ceny promítne.

Rádi upřesníme vaši představu a naše cenové nabídky při první společné osobní schůzce.