Realizace a údržba zahrad

Co nakreslíme, to zrealizujeme. Jsme řemeslníci několika oborů. Naše práce hovoří za nás.

Nahlédnout můžete v našich galeriích. Protože ctíme maximální soukromí našich klientů, v našich galeriích najdete pouze dílčí scenérie, či architektonické prvky.

Chybí Vám v galerii některá zahradní úprava nebo prvek, který zamýšlíte na své zahradě? Zavolejte nám nebo napište na email, rádi Vám vybereme naše reference na míru.

Několik informací k realizacím zahrad navíc?

Výhodou kompletní realizace zakázky je stavební dozor autora projektu, jeho ověřená spolupráce s techniky, obchodními partnery a řemeslníky, záruky v po výsadbové péči a celkově plynulý chod realizace. Tento způsob realizace nebo rekonstrukce zahrad, ale i ostatních nabízených služeb je pro zákazníka cenově i časově nejvýhodnější.

Máte svou představu, kterou byste rádi uskutečnili, ale nevíte úplně přesně, jestli výsledek bude ucelený, či hledáte někoho, kdo Vám vypracuje studii, která Vám bude sedět? Víte svůj finanční strop nebo naopak nejste vysloveně limitováni vaším rozpočtem, ale za své peníze chcete kvalitu? Pak se obraťte na náš tým, který ctí smysl pro detail a věří, že i velké věci mají základ v těch malých. Rozumné řešení nemusí být nudné, vtipný detail nemusí stát jmění, velkorysý prostor nemusí být prázdný. Správné proporce, adekvátní materiál pro danou funkci a vzhled, dobře zvolená dispozice a orientace, estetické cítění a ctění základních hodnot kvalitní architektury jsou hesla, kterými se řídíme a s úspěchem podnikáme v oblasti zahradní architektury. Žádný prostor není špatný, jen je třeba určit jeho správnou funkci a smysl.

Ať se už jedná o malou zahrádku, její část, či rozsáhlou realizaci, Vaše volba, Vám přinese kvalitní komplexní návrh, který naplní Vaše očekávání a jeho realizace dostojí slíbených hodnot. Získáte prostor, který ukojí vaše potřeby, neokouká se Vám během krátké doby, podnítí Váš potenciál a umožní Vám mít Váš kousek domova na Zemi.